Kominki

o firmie

o firmie

 

   P.W."TYTUS"

jest firmą prywatną. Usługi w zakresie budowy, kominków oraz wszelkich systemów związanych z nimi realizujemy od 1987 roku. Realizacja każdego zlecenia  jest kompleksowa. Obejmuje ona konsultacje na budowie klienta, pilotowanie wszelkich prac budowlanych związanych z rozprowadzeniem ciepłego powietrza jak i odprowadzeniem spalin. Przy pełnej realizacji systemu obejmującej: rozprowadzenie powietrza, montaż komina, oraz budowę kominka, bierzemy pełną odpowiedzialność za efekt grzewczy, bezpieczeństwo oraz wrażenia estetyczne.

Pewni stosowanych technologii, które niejednokrotnie są udziałem zaprzyjaźnionych firm takich jak Jotul, Hajduk Karat czy Tarnawa, obejmujemy pięcioletnią gwarancją całość realizacji.

W produkcji wykorzystujemy nowości technologiczne, wzbogacając je własnymi doświadczeniami.

Naszym klientom służymy profesjonalnym doradztwem, oraz solidnym wykonaniem. Potrafimy przyznać się do popełnionych błędów, konsekwentnie je eliminując.

Każda realizacja jest poprzedzona konsultacją na budowie, projektem zatwierdzonym przez klienta oraz szczegółowym kosztorysem wraz z specyfikacją materiału.

Dysponujemy salonami wystawowymi, magazynami, biurami projektowymi oraz pomieszczeniami produkcyjnymi pozwalającymi nam na skuteczne podjęcie najbardziej wyrafinowanych realizacji w zakresie ich konstrukcji, stosowanych materiałów i wzorów.

Jesteśmy zmobilizowanym zespołem ludzi dążącym do zaspokojenia Państwa potrzeb i stale dostosowującym się do zmian zachodzących w alternatywnych źródłach ciepła.

Naszym jedynym i głównym celem jest sprostać najbardziej wymagającym gustom klientów.

Wykonujemy obudowy kominków z wszystkich materiałów począwszy od polerowanej blachy chromoniklowej poprzez mahoń, kamień, skończywszy na kaflach ceramicznych.

 Mimo to twierdzimy, że najbardziej przyjaznym, najpiękniejszym, tworzącym niepowtarzalną atmosferę, źródłem ciepła jest kominek wykonany z kafli ceramicznych. Klient decydujący się na obudowę z kafli ma do dyspozycji 300 jej kolorów w niepowtarzalnej kompozycji dostosowanej zarówno do warunków technicznych jak i do zamierzonego wystroju wnętrza. Stosowane przez nas materiały pozostają bez wpływu na otoczenie przez 100 i więcej lat. Są to płyty krzemowo-wapienne, płyty perlitowe oraz szamot.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i prosimy o zaufanie.

Gwarantujemy, że wykonane przez nas kominki

będą służyć efektywnie przez wiele lat !

 

kominki kaflowe budowa kafle ciepło piece piece_kuchenne kominki_tytus LaNordica producent projekt_kominka projektant_wnętrz kominki_ustroń Ustroń budowa_kominka kominki_na_drewno kominki_kaflowe szamot ogrzewanie ekonomiczne_ogrzewanie piece piece_do_pizzy kominki_na_węgiel kominy budowa_komina ognisko bielsko_biała śląskie dolnośląskie opolskie kominki_bielsko kominki_cieszyn krby kamna krby_kamna krby_ustroń krby_cieszyn krby_Český_Těšín kominki_wisła kominki_skoczów kominki_podbeskidzie pellet opał spartherm bruner hajduk wkłady wkłady_kominkowe salon_kominków ekspozycja fachowcy_budowlani fachowcy remont salon kominek_w_salonie płaszcz_wodny piec_chlebowy dystrybucja_ciepłego_powietrza realizacja kominki_kamienne marmury kominki_marmurowe płyty_krzemowo-wapienne ocieplenie grill grille gril_ogrodowy kamienny_gril_ogrodowy exkluzywne_kominki kolekcja_dla_konesera ekskluzywne_kominki ekskluzywne_piece